پاسخ به سوالات متداول

ثبت نام و ورود

پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری می توانید گزینه ویرایش اطلاعات کاربری را انتخاب کرده و تمامی اطلاعات خود را تغیر دهید. در صورت نیاز میتوانید از طریق زیر آموزش تصویری را مشاهده کنید.
آموزش تغیر اطلاعات کاربری

بله ، به دلیل جلوگیری از ربات های مخرب ؛ برای ثبت سفارش ثبت نام الزامی است.

خیر ، در صورتی که نتوانستید ثبت نام کنید می توانید از پشتیبانی سایت در خواست عضویت کنید ، سپس وارد حساب کاربری خود شوید و سفارش خود را ثبت کنید.
و یا می توانید از طریق پشتیبان های شبکه های اجتماعی لنالوکس که شامل اینستاگرام و تلگرام می باشد ، سفارش خود را ثبت کنید.
همچنین می توانید به پشتیبانی در واتساپ به شماره تلفن : 09926757707 پیام داده و ثبت سفارش کنید.

در صورتی که تمایل به ایجاد رمز عبور قوی داشتید می توانید از کاراکتر های مختلف (عدد ، حروف بزرگ و کوچک و @ / * $ # & ) استفاده کنید.
دقت داشته باشید برای ایجاد رمز عبور از حروف انگلیسی استفاده کیند.

روند ثبت سفارش

شما می توانید با استفاده از گزینه پیگیری سفارش در حساب کاربری و وارد کردن شماره سفارش مشخصات سفارش ثبت شده را مشاهده کنید و از روند ارسال مطلع شوید .

همچنین پس از ثبت سفارش تمامی مراحل روند ارسال برای شما عزیزان از طریق سامانه پیامکی لنالوکس ارسال خواهد شد.

متاسفانه تا به این لحظه امکان پرداخت درب منزل برای لنالوکس طعبیه نشده و به احتمال زیاد در آینده امکان پرداخت درب منزل نیز در لیست خدمات لنالوکس قرارگیرد.

به دلیل ارسال پیشتاز و 3 روزه ، فعلا همچین خدماتی در لنالوکس تعریف نشده است.

شما می توانید در فرایند تسویه حساب روش پرداخت را ، پرداخت از طریق درگاه بانک ملت انتخاب کنید و فرایند پرداخت را تکمیل کنید.
پرداخت از طریق درگاه امن و معتبر به پرداخت انجام خواهد شد و پس از آن نتیجه پرداخت برای شما نشان داده خواهد شد.

شما میتوانید با مراجعه به حساب کاربری سپس انتخاب سفارش ها در منوی سمت راست وارد قسمت سفارش های خود شوید و پس از انتخاب کردن سفارش مورد نظر خود ، فاکتور را مشاهده کنید. فاکتور ها به دو صورت برای شما ارسال خواهد شد ، از طریق ایمیل وارد شده در حین ثبت نام و در حساب کاربری شما قرار خواهند گرفت.

طرح تخفیف شگفت انگیز یک طرح تشویقی است و زمان و تاریخ بخصوصی برای این طرح نیست ، اغلب در مناسبت های رسمی ، این طرح اعمال خواهد شد و تا 20 درصد تخفیف شگفت انگیز اعمال می شوند.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید از طریق «رمز عبور خود را فراموش کرده ام» و وارد کردن یک ایمیل رمز عبور خود را بازیابی کنید.

برخی اوقات درگاه های پرداخت انلاین به دلیل ترافیک بالا به درستی عمل نمی کنند و مبلغ پرداخت شده را کسر کرده ولی پرداخت را تکمیل نمیکنند ، در این شرایط ،وجه پرداخت شده تا حداکثر 72 ساعت عودت داده خواهد شد.

سفارشات لنالوکس همگی با پست پیشتاز ارسال خواهند شد و طی 2 الی 4 روزه به دست شما عزیزان خواهد رسید.

شما می توانید سفارش خود را 24 ساعته و 7 روز هفته ثبت کنید.

شما می توانید بعد از انتخاب محصول مورد نظر  ، در قسمت دیدگاه ها ، دیدگاه جدیدی ثبت کنید . همچنین می توانید از این طریق به محصول از یک تا 5 امتیاز بدهید.

پیگیری سفارشات

از طریق شماره تلفن وارد شده در حساب کاربری شما ویا ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود.

بعد از ورود به حساب کاربری و با مراجعه به قسمت سفارش ها شما میتوانید با انتخاب کردن سفارش ، اطلاعات سفارش را مشاهده کنید. بعد از ورود به حساب کاربری و با وارد کردن شماره محصول در قسمت پیگیری سفارشات میتوانید اطلاعات سفارش خود را مشاهده کنید.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما ، با 4 روش موجود با ما در تماس باشد.

بازگرداندن کالا (مرجوع کالا)

اگر در هنگام تحویل سفارش متوجه نقص ، خرابی و یا هرگونه مغایرت و کاستی در سفارش شدید ، تا یک هفته فرصت دارید تا با پشتیبان های لنالوکس تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را اطلاع دهید.

1- تا حداکثر یک هفته پس از دریافت سفارش میتوانید نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام کنید. 2- بسته بندی کالا باز نشده باشد. 3-نقص کالا قابل مشاهده باشد. 4- محصول با سفارش شما مغایرت داشته باشد. 5- تاریخ انقضا محصول گذشته باشد.

بله ، برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
اموزش کامل مرجوع کالا

خیر امکان مرجوع بی دلیل و غیر منطقی کالا وجود ندارد.

درخواست شما با توجه به زمانی که آن را ثبت کردید در صف قرار میگیرد و در سریع ترین زمان ممکن به آن پاسخ داده میشود ، اگر با آن موافقت شود ، پس از بازگشت کالا وجه شما به صورت کامل واریز خواهد شد.

خیر شما بایستی محصول را تحویل گرفته و فورا با پشیبانی لنالوکس تماس بگیرید.

شما میتوانید تا حداکثر یک هفته درخواست مرجوع کالا را ثبت کنید.

کد تخفیف

کد های تخفیف فقط در مناسبت های خاص و در شبکه های اجتماعی لنالوکس به خصوص اینستاگرام در دسترس کاربران قرار میگیرید.

- وارد حساب کاربری خود شوید. - کالاهای مرد نظر را اضافه کنید. - وارد سبد خرید شوید و تسویه حساب را انتخاب کنید. - در قسمت (کوپن) کد تخفیف خود را وارد کنید.
بستن
مقایسه